BİZİ TAKİP EDİN:
  • No products in the cart.
Top
Image Alt

Teslim Prosedürü

  /  Teslim Prosedürü

Teslim Prosedürü

https://carnivals.translationvillage.org sitesinden aldığınız biletler online olarak, verdiğiniz ürün siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize etkinlik alanında kurulacak ürün teslim standlarında teslim edilecektir.

Ürün Teslim Standları

https://carnivals.translationvillage.org sitesinden verdiğiniz ürün siparişlerinizin tümü, katılımcılara güvenli bir şekilde teslim edilmek üzere, etkinlik komitesinin belirleyeceği merkezi yerlerde kurulacak Ürün Teslim Standlarından Kimlik/Pasaport karşılığı teslim edilecektir.

Ürün paketini nasıl teslim almalıyım?

Etkinlik alanında ürün paketinizi teslim almadan ürün teslim formuna imza atılmamalıdır. Formu imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan/paketlemeden dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan etkinlik yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Yeni ürünleriniz etkinlik süresi içerisinde teslim edilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden etkinlik düzenleyicileri sorumlu değildir.

Paketi teslim aldıktan sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu fark ettik ne yapmalıyız?

Etkinlik görevlisinin görevi, sitemizden yaptığınız alışverişi güvenli bir şekilde doğru kişiye teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise teslim standına giderek giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün yetkili arkadaşımıza teslim edildikten sonra değişim işleminiz stok durumuna göre etkinlik süresince, stok müsait olmaması durumunda daha sonra kargo yolu ile yapılacaktır.

Ambalaj deformasyonu iade sebebi değildir. Bu tür durumlarda biz, sadece eski ürünün teslim alınmaması koşulu ile yeni ürün teslim etmekle/göndermekle yükümlüyüz.

Teslim Alınmayan Paketler

Etkinlik öncesi verdiğiniz tüm siparişleri, değişik sebeplerle alamamanız/unutmanız durumunda ve/veya yanınıza almak, taşımak istememeniz gibi durumlarda, etkinlik komitesi sonraki aşamada (etkinlik sonrasında) sizinle irtibata geçerek yurt içine kargo ücreti tarafınızdan karşılanmak üzere, ürünlerinizi kargolayacaktır. Kıbrıs ve Yurt Dışı kargolamalarda ise etkinlik ekibi etkinlik sonrasında sizlerle irtibata geçerek, kargo ücretinin tarafınızdan ödenmesini müteakip ürünlerinizi kargoya verecektir. Bu gibi durumlarda kargo ücreti, gönderim öncesinde tarafınıza bildirilecektir.

0

Kullanıcı kaydı

Parola sıfırlama