BİZİ TAKİP EDİN:
  • No products in the cart.
Top
Image Alt

İptal/İade Koşulları

  /  İptal/İade Koşulları

HİZMET İADESİ

SİTE ÜZERİNDEN ALINAN HİZMETLERİN İADE EDİLMESİ

Site üzerinden satışa sunulan her türlü hizmetin içeriği ilgili hizmet sayfasında yer almaktadır. Pek çok farklı aktivitenin gerçekleşeceği etkinlikte etkinliğe katılacak kişi sayısına göre belirli harcama ve yatırım maliyetleri ortaya çıkmaktadır.

Ör: konser masrafları, etkinlik mekânları ile anlaşma, atölye mekanlarını organize etme gibi.

Hizmet alımı yaparken bu hassasiyeti göz önünde bulundurmanız, aksi durumda keyfi hizmet iadesinde etkinliğin uğrayacağı zarar oranında nispi olarak zarara uğrayacağınızı unutmayınız.

Mücbir sebepler dışında, aşağıdaki durumlarda ifa edilemeyen hizmetten dolayı tam iade (ücret iadesi) hakkı elde edersiniz;

  • Taahhüt edilen hizmetin yapılmaması,
  • Eksik yapılması,
  • Yapıldığı kadarıyla bırakılması,
  • Hizmetin sözleşme şartlarına uygun olarak gerçekleştirilmemesi.

Hizmet sözleşmesinde belirtilen yer, gün ve zaman ile içeriğini kısmi olarak değiştirme hakkı Etkinlik Organizasyon Ekibinin tasarrufundadır.

Yukarıdaki durumlar dışında yapılacak olan hizmet iadelerinde;

  • Etkinliğe 15 gün kala hizmet iadesi yapılamaz.
  • Etkinliğe 15-30 gün kala yapılan hizmet iadelerinde % 50 ücret iadesi yapılır. (Ayrıca Kredi kartı ile yapılan ödemelerde 5 TL Ödeme Komisyonu kesilir)
  • Etkinliğe 30 günden fazla kala yapılan hizmet iadelerinde tam ücret iadesi yapılır. (Kredi kartı ile yapılan ödemelerde 5 TL Ödeme Komisyonu kesilir)

Kaydınızı başka birine devredebilirsiniz.

Etkinlikten en az bir hafta önce Çeviri Köyü Etkinlik Komitesi’ni önceden bilgilendirerek kaydınızı başka birine devredebilirsiniz.

İptal, geri ödeme veya başka birisine devir için ilgili tüm taleplerinizi yazılı olarak iletmeniz gerekmektedir. Bize info@translationvillage.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Organizasyon ekibinin kontrolü dışındaki koşullar nedeniyle, konuşmacılar ve/veya konular değişebilir ya da iptal edilebilir. Bu nedenle, Çeviri Köyü Etkinlik Komitesi, ilan edilen konuşmacıları ve/veya gerekirse program konularını değiştirme hakkını saklı tutar. Herhangi bir değişiklik olması durumunda, ilgili yenilikler web sitesinden mümkün olan en kısa sürede duyurulacaktır.

0

Kullanıcı kaydı

Parola sıfırlama