BİZİ TAKİP EDİN:
  • No products in the cart.
Top
Image Alt

Hizmet Koşulları

  /  Hizmet Koşulları

İşbu sözleşmenin konusu, carnivals.translationvillage.org adlı sitede sunulan hizmetlerin ve bu hizmetlerden yararlanma şartları ile aşağıda belirtilen tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

1.TARAFLAR

https://carnivals.translationvillage.org adlı internet sitesinden (bundan böyle carnivals.translationvillage.org olarak anılacaktır) hizmet almak amacıyla üyelik talebi ile imzalamak olduğunuz işbu üyelik sözleşmesi LOCALEKS DİL HİZMETLERİ YAYINCILIK DANIŞMANLIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (bundan böyle “LOCALEKS” olarak anılacaktır.) ile siteye üye olan ve herhangi bir şekilde site içeriğine ulaşan kullanıcının sitede sağlanan hizmetlerden yararlanabilmesi amacıyla düzenlenmiş olup, ilgili sitenin bulunduğu elektronik ortamda, KULLANICI veya ÜYELER tarafından onaylanması anında hüküm ifade edecektir.

2. KULLANIM KOŞULLARI

2.1 ÜYELER VE KULLANICILAR carnivals.translationvillage.org sitesini kullanım konusunda bilgilendirme amacı taşıyan aşağıda yazılı koşulları okuduğunu ve bu koşullara peşinen uyacağını kabul etmiş sayılmaktadır.

2.2 Bu SİTE‘ de sunulan hizmetler Akdeniz Mahallesi Şehit Fethibey Caddesi No:55/091 Konak/İzmir adresinde mukim LOCALEKS DİL HİZMETLERİ YAYINCILIK DANIŞMANLIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından sağlanmaktadır ve carnivals.translationvillage.org‘ un yasal sahibi LOCALEKS olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi LOCALEKS‘ e aittir.

2.3 İşbu üyelik/hizmet sözleşmesi LOCALEKS tarafından gerekli görülen koşullar altında ve değişik zamanlarda değiştirebilir ancak bu değişiklikler düzenli olarak carnivals.translationvillage.org‘ da yayınlanarak KULLANICILAR’ın ve ÜYELER’in bilgisine sunulacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

2.4 SİTE hizmetlerinden yararlanan ve carnivals.translationvillage.org‘ a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, LOCALEKS tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

2.5 LOCALEKS, carnivals.translationvillage.org sitesi içeriğinde yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

3. TANIMLAR

3.1. ÜYE : LOCALEKS‘ den ürün / mal / hizmet alımı yapmak üzere faydalanmak isteyen, seçmiş olduğu üyelik formunu eksiksiz doldurarak, LOCALEKS tarafından üyelikleri onaylanarak LOCALEKS‘ e üyeliği kabul edilen her gerçek ve tüzel kişidir. (Bu sözleşmede kısaca “ÜYE” olarak anılacaklardır.)

18 yaşından gün almış bireylerin gerçek kimlik bilgileri ile carnivals.translationvillage.org‘ da yer alan ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üye olabilirler. ÜYE olmak isteyen şirketler (Şahıs ve ortaklar), Kolektif Şirketler, Adi Komandit Şirketler, Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler, Limited Şirketler, Anonim Şirketler, Kooperatiflerin ve diğer kurumların tüzel bilgileri ile 18 yaşından gün almış yasal yetkilisinin carnivals.translationvillage.org‘ da yer alan ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak ÜYE olabilir ve kurumları adına işlem yapabilirler. “üye adı” üyeye özeldir ve aynı ” ÜYE adı” iki farklı ÜYE ‘ye verilmez. carnivals.translationvillage.org‘ a üye olan şahısların yanlış verdikleri bilgilerin tespit edilmesi halinde LOCALEKS üyeliğin iptali / durdurulması hakkını saklı tutar.
18 yaşından gün almamış kişiler sitede satılan ürün ve hizmetlerden, ebeveyn denetiminde ve kontrolünde (ebeveyn üyeliği ile) faydalanabilirler. Eğer sitede kasıtsız olarak 18 yaş altında birinin üye olduğunu, ürün/hizmet aldığını fark edersek bu verileri tamamen silerek, siparişi iptal ederiz.

3.2. KULLANICI : LOCALEKS‘e ait carnivals.translationvillage.org sitesini alışveriş yaparak ya da alışveriş yapmaksızın ziyaret eden kişidir.

3.3. ONAYLAMA İŞLEMİ: ÜYE tarafından, üyelik formunda belirtilen e-posta adresine aktivasyon postası göndermesi ile LOCALEKS‘in KULLANICI’nın üyeliğini aktif hale getirilebilmesi için yapılması gereken işlemdir.

3.4. LİNK: carnivals.translationvillage.org üzerinden bir başka web sitesine, dosyalara, içeriğe veya başka bir web sitesinden carnivals.translationvillage.org’a, dosyalara ve içeriğe erişimi mümkün kılan bağlantıdır.

3.5. İÇERİK: carnivals.translationvillage.org sitesinden ve/veya herhangi bir web sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, program, rakam, fiyat vs. görsel, yazınsal ve işitsel imgelerdir.

3.6. WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ: carnivals.translationvillage.org vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle LOCALEKS arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir.

3.7. KİŞİSEL BİLGİ: Üyenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, carnivals.translationvillage.org‘ un hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgilerdir.

4. HİZMETLERİN KAPSAMI

4.1. LOCALEKS‘ in, carnivals.translationvillage.org üzerinden sunacağı hizmetler genel itibariyle Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticaretten ibarettir. carnivals.translationvillage.org üzerinden yapılacak her türlü kullanıcı işlemi ile ilgili olarak, Tüketici Kanunu, Mesafeli Sözleşmelerin Uygulanmasına Dair Yönetmelik ve Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelik hükümleri uygulanacaktır. ÜYELER ve KULLANICI’ lar bu hususu kabul ettiklerini şimdiden kabul ve beyan ederler.

4.2. LOCALEKS‘ in, carnivals.translationvillage.org üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamakla birlikte, bu hizmetlerin en önemlisi https://carnivals.translationvillage.org adresinde satışa sunulan ürünlerin/hizmetlerin; ÜYE tarafından bedeli ödendikten sonra, stok/müsaitlik durumunun müsait olması hali ve yasal süreler de dikkate alınarak; etkinlik süresi boyunca, etkinlik alanında, müşteriye LOCALEKS adına ayıpsız olarak teslimidir.

4.3. LOCALEKS, carnivals.translationvillage.org üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı her türlü değişikliği carnivals.translationvillage.org‘ da yayınlamasıyla yürürlüğe girdiğini beyan eder. ÜYE ve KULLANICILAR bu durumu şimdiden kabul ederler.

4.4. carnivals.translationvillage.org bünyesinde sunulacak hizmetlerden yararlanabilmek için; kullanıcıların LOCALEKS tarafından belirlenecek olan ve carnivals.translationvillage.org‘ un ilgili bölümünün içeriğinde belirtilen özellikleri taşıması gereklidir. LOCALEKS, bu özellikleri belirlemekte tamamen serbest olup, özelliklere ilişkin olarak yapacağı değişikliklerin carnivals.translationvillage.org‘ da yayınlamasıyla yürürlüğe gireceğini beyan eder. ÜYE ve KULLANICILAR bu durumu şimdiden kabul ederler.

4.5. Nitelikleri bakımından carnivals.translationvillage.org üzerinden sunulan bazı ürünler/hizmetler, kısmen veya tamamen ücretsiz olarak sunulabilir. Bu kapsama giren hizmetlerden/ürünlerden faydalanma önceliği LOCALEKS‘ in tasarrufundadır ve LOCALEKS bu hakkını saklı tutar. Bu gibi durumlarda 4.2. madde geçerli sayılmaz.

4.6. Nitelikleri bakımından carnivals.translationvillage.org üzerinden sunulan bazı ürünler/hizmetler, kısmen veya tamamen 18 yaş altındaki kişilere hitap edebilir/tamamen 18 yaş altındakiler için uygun olabilir. Bu hizmet/ürün alımında T.C. yasaları gereği bu hizmet/ürün alımları ebeveyn üzerinden alınacaktır. LOCALEKS hizmet akti öncesinde ebeveynlerden yazılı olur alacak, ürün alımlarında ise ürün teslimatlarını yalnızca ebeveynlere yapacaktır. LOCALEKS ebeveyn sorumluluklarından ötürü oluşacak gayri yasal durumlarda ve 18 yaş altı kullanıcılara hitap eden ürün/hizmet alımlarında, gerekli gördüğü durumlarda ürün ve hizmet alımını koşulsuz olarak sonlandırma hakkına sahiptir.

4.7. Nitelikleri bakımından carnivals.translationvillage.org üzerinden sunulan bazı hizmetler, gönüllüler ve gönüllü atölye eğitmenleri tarafından verilebilir. Bu atölye eğitimlerinin niteliği, süresi, müfredatı vb. konular tamamen gönüllü ve gönüllü eğitmenlerin başvuru esnasında vereceği bilgiler neticesinde LOCALEKS‘ in lüzum gördüğü sayı ve sürede açılacaktır. Bu eğitim gelirlerinin Kısmen veya tamamen gelirlerinin LOCALEKS‘ e bağışlanması eğitim veren gönüllü ve gönüllü atölye eğitmenleri tasarrufundadır. LOCALEKS atölye içeriğini, katılımcıları ve ücretlerini denetleme/sonlandırma hakkını saklı tutar.

4.8. LOCALEKS, carnivals.translationvillage.org üzerinden sunulan tüm hizmetlerin ifasında maksimum güvenlik ve çevre emniyeti tedbirlerini almaya çalışacaktır. carnivals.translationvillage.org üzerinden sunulan bazı hizmetler ile ilgili olarak, hizmetin niteliğine göre kullanılacak ekipman ve alınması gereken tedbirler, ilgili hizmet sayfasında belirtilecektir. LOCALEKS ayrıca etkinlik boyunca ÜYE‘ lerin satın almış olduğu hizmet ve genel etkinlik ile ilgili olarak, etkinlik önceleri ve etkinlik kayıt esnasında bildirimler yapılarak katılımcıların etkinlik süresince uymaları gereken kurallar kendilerine yazılı olarak bildirilecektir. LOCALEKS Bu kurallara uymayanların ve genel olarak etkinliğin gidişini etkileyeceğini düşündüğü ÜYE‘ lerin etkinliğini / hizmetlerini sonlandırma hakkını saklı tutar. ÜYE‘ ler böyle bir durumda, herhangi bir ücret iadesi almamayı peşinen kabul ederler.

5. GENEL HÜKÜMLER

5.1. ÜYELER ya da KULLANICILAR, carnivals.translationvillage.org sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, carnivals.translationvillage.org‘ un bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt ederler.

5.2. ÜYELER ya da KULLANICILAR, carnivals.translationvillage.org internet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran KULLANICILARI veya ÜYELERİ bağlayacaktır.

5.3. ÜYELER ya da KULLANICILAR, carnivals.translationvillage.org internet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanamaz. Ayrıca, üye başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.

5.4. LOCALEKS, üye verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından ve üye yazılım ve verilerine gelebilecek zararlardan dolayı sorumlu olmayacaktır. ÜYELER ve KULLANICILAR, carnivals.translationvillage.org internet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden LOCALEKS‘ den tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

5.5. SİTE üzerinden, LOCALEKS‘ in kendi kontrolünde olmayan ve/veya başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve/veya işlettiği başka web sitelerine ve/veya başka içeriklere link verilebilir. Bu linkler KULLANICI’ lara ve ÜYE ’lere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. carnivals.translationvillage.org üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen web siteleri ve içerikleri hakkında LOCALEKS‘ in herhangi bir sorumluluğu yoktur ve bu sitelerin kullanımıyla doğabilecek zararlar, KULLANICI’ ların ve ÜYE’ lerin kendi sorumluluğundadır.

5.6. İşbu üyelik sözleşmesi içerisinde sayılan maddelerden bir ya da birkaçını ihlal eden üye işbu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumlu olup, LOCALEKS‘ i bu ihlallerin hukuki ve cezai sonuçlarından ari tutacaktır. Ayrıca; işbu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde, LOCALEKS‘ in üyeye karşı üyelik sözleşmesine uyulmamasından dolayı tazminat talebinde bulunma hakkı saklıdır.

5.7. carnivals.translationvillage.org internet sitesi yazılımı açık kaynak WORDPRESS ve WOOCOMMERCE yazılımıdır ve sadece tasarımı LOCALEKS mülkiyetinde olup, bunlara ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları ilgili kanunlarca korunmakta olup, bunlar ÜYE veya KULLANICILAR tarafından izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez. carnivals.translationvillage.org sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

5.8. LOCALEKS, ÜYE’nin kişisel bilgilerini yasal bir zorunluluk olarak istendiği takdirde; yasal gereklere uygun hareket etmek veya LOCALEKS‘ e tebliğ edilen yasal işlemlere uymak ya da LOCALEKS‘ in haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna kanaat getirdiği hallerde bu bilgileri ilgili mercilere açıklama hakkına sahiptir.

5.9. LOCALEKS, carnivals.translationvillage.org mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak gösterilen çabaya rağmen, carnivals.translationvillage.org üzerindeki bilgiler güncel değişikliklerin gerisinde kalabilir. carnivals.translationvillage.org muhteviyatında yer alan materyal ve bilgiler carnivals.translationvillage.org sitesinde verildiği anda sunulmaktadır, ilgili hizmet veya bilginin güncel durumu ile carnivals.translationvillage.org‘ da yer alan durumu arasında farklılık olabilir. carnivals.translationvillage.org‘ da yer alan bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ve LOCALEKS‘ in carnivals.translationvillage.org‘ da mevcut ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti vermemektedir.

5.10. LOCALEKS, işbu SİTE ve SİTE uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, kampanya vs. bilgiler ve carnivals.translationvillage.org kullanma koşulları ile carnivals.translationvillage.org‘ da sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, carnivals.translationvillage.org‘ u ve içeriğini yeniden düzenleme, yayını durdurma ve/veya duraklatma hakkını saklı tutar. Değişiklikler, carnivals.translationvillage.org sitesinde yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. carnivals.translationvillage.org kullanımı ya da carnivals.translationvillage.org‘ a giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Üye olan kişi haftalık bülten ve kampanya duyurularını e-mail ile almayı kabul eder.

5.11. carnivals.translationvillage.org dâhilinde üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerden ve yayınlanan içeriklerden dolayı LOCALEKS‘ in, işbirliği içinde bulunduğu kurumların, LOCALEKS çalışanlarının ve yöneticilerinin, LOCALEKS yetkili satıcılarının sorumluluğu bulunmamaktadır.Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka uygunluğunun taahhüdü bütünüyle bu eylemleri gerçekleştiren üçüncü kişilerin sorumluluğundadır. LOCALEKS, üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir.

5.12. carnivals.translationvillage.org‘ u kullananlar, yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla carnivals.translationvillage.org üzerinde işlem yapabilirler. KULLANICI’ ların ve ÜYE’ lerin, carnivals.translationvillage.org dâhilinde yaptığı her işlem ve eylemdeki hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. Her KULLANICI ve her ÜYE, LOCALEKS ve/veya başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. KULLANICI ve ÜYE’ lerin carnivals.translationvillage.org üzerindeki faaliyetleri nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı LOCALEKS‘ in doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.

5.13. LOCALEKS, carnivals.translationvillage.org üzerinden KULLANICI ‘lar ve ÜYE ‘ler tarafından kendisine iletilen bilgileri “Gizlilik Politikası” ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları” hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. LOCALEKS aynı zamanda; KULLANICI ve ÜYE’nin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, carnivals.translationvillage.org hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir.

5.14. İşbu SİTE Kullanım Koşulları dâhilinde LOCALEKS tarafından açıkça yetki verilmediği hallerde LOCALEKS; LOCALEKS hizmetleri, LOCALEKS bilgileri, LOCALEKS telif haklarına tâbi çalışmaları, LOCALEKS ticari markaları, LOCALEKS ticari görünümü veya bu SİTE vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır.

5.15. Taraflar, LOCALEKS‘ e ait tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak, HUMK madde 287‘ye uygun şekilde esas alınacağını ve söz konusu kayıtların bir delil sözleşmesi teşkil ettiği hususunu kabul ve beyan eder.

6. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

LOCALEKS, carnivals.translationvillage.org‘a erişilmesi, carnivals.translationvillage.org‘ un ya da carnivals.translationvillage.org‘ daki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. LOCALEKS, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. carnivals.translationvillage.org‘ a ya da link verilen diğer web sitelerine erişilmesi ya da carnivals.translationvillage.org‘ un kullanılması ile LOCALEKS‘ in, kullanım/ziyaret sonucunda, doğabilecek her tür sorumluluktan, mahkeme ve diğer masraflar da dahil olmak üzere her tür zarar ve talep hakkından ayrı kılındığı kabul edilmektedir. KULLANICILAR ve ÜYELER doğrudan ya da dolaylı olarak sebep oldukları zararları ilk talep halinde ve herhangi bir hükme lüzum olmaksızın nakden ve defaten ödeyeceğini şimdiden kabul, beyan ve taahhüt ederler.

7. GİZLİLİK

LOCALEKS, KULLANICI ya da ÜYELER’e ilişkin bilgileri, işbu sözleşmenin sözleşmeye aykırılık teşkil etmedikçe yasal düzenlemelere uygun olarak kullanabilir. LOCALEKS, KULLANICI ya da ÜYELER’e ait gizli bilgileri, yasal bir zorunluluk ya da site güvenirliğini sarsabilecek bir durum olmadıkça üçüncü şahıslara kullandırmayacağını taahhüt eder.

8. DEVİR

LOCALEKS, bu sözleşmeyi bildirimsiz olarak istediği zaman kısmen veya bütünüyle devredebilir. Ancak KULLANICI veya ÜYE bu sözleşmeyi veya herhangi bir kısmını başka bir tarafa devredemez. Bu türden bir devir girişimi geçersizdir.

9. SÖZLEŞMENİN FESHİ

İşbu üyelik sözleşmesi, Kullanıcı Site’ye üye olduğu sürece yürürlükte kalacak ve taraflar arası hüküm ve sonuçlarını doğurmaya devam edecek, kullanıcının üyelikten ayrılması veya geçici ya da kalıcı olarak üyeliğinin durdurulması halinde sona ermiş sayılacaktır. carnivals.translationvillage.org, ÜYELER’ in ve KULLANICI’ ların işbu sözleşmeyi ya da carnivals.translationvillage.org içinde yer alan üyelik ve hizmetlere ilişkin belli kuralları ihlal etmeleri durumunda, sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecek ve KULLANICI ya da ÜYELER fesih sebep olacak fiilleri nedeniyle carnivals.translationvillage.org sitesinin uğramış olduğu tüm zararı tazmin edeceklerdir.

10. MÜCBİR SEBEP

LOCALEKS, hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, carnivals.translationvillage.org sitesine ait işbu “üyelik sözleşmesinde geçen yükümlülükleri geç ifadan veya hiç ifa etmemekten dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Hukuken mücbir sebep sayılan bu hallerde, kullanıcılar tarafından gecikme veya ifa etmeme veya temerrüt nedeniyle LOCALEKS‘ den herhangi bir ad veya nam altında tazminat talep etmeleri mümkün olmayacaktır. KULLANICI’LAR veya ÜYE’ ler bu durumu şimdiden kabul ve beyan ederler.

11. UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ

İşbu Üyelik Sözleşmesi ve carnivals.translationvillage.org‘ da yer alan hizmetlerden yararlanılmasından kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku’na tabidir ve İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. LOCALEKS‘ in, KULLANICI ve ÜYE’ nin bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

12. YÜRÜRLÜLÜK ve KABUL

İşbu Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi, LOCALEKS tarafından KULLANICI ya da ÜYELER’ e içeriğinde ilan edildiği tarihte yürürlük kazanır. KULLANICI’ lar ve ÜYE’ ler, işbu sözleşme hükümlerini carnivals.translationvillage.org sitesini kullanmakla kabul etmiş olmaktadırlar. LOCALEKS, dilediği zaman işbu sözleşme hükümlerinde değişikliğe gidebilir, değişiklikler, değişiklik tarihi belirtilerek carnivals.translationvillage.org üzerinden yayınlanır ve aynı tarihte yürürlüğe girer.

 

Değişiklik Tarihi: 01.06.2018

0

Kullanıcı kaydı

Parola sıfırlama