BİZİ TAKİP EDİN:
  • No products in the cart.
Top
Image Alt

Gizlilik Politikamız

  /  Gizlilik Politikamız

Lütfen bu internet sitesini kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını ve yasal uyarıları dikkatle okuyunuz.

Bu internet sitesine erişerek bu Gizlilik Koşulları’nı ve bu siteye yazılmış Kullanım Şartları’nı kabul ettiğinizi belirtirsiniz.

Bu internet sitesi 18 yaşın altındakilere yönelik değildir ve sitede 18 yaşın altındaki müşterilere satış yapmaz / kişisel bilgi toplamayız. Eğer sitede kasıtsız olarak 18 yaşın altındaki bir ziyaretçinin kişisel bilgilerini aldığımızın farkına varırsak, bu bilgileri kayıtlarımızdan sileriz. Ebeveynleri ile birlikte etkinliğe katılacak 18 yaş altı kullanıcıların da yalnızca ebeveyn referanslı verileri saklanmaktadır.

Diğer Sitelere Bağlantı Verme

Bu politika www.translationvillage.org ve tüm alt sitelerini kapsar.

Topladığımız bilgiler ve onları kullanım şeklimiz

Kişisel Bilgiler – Bu internet sitesinde kişisel bilgiler (isminiz, adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz gibi) verebilirsiniz. Bilgileri vermek için kullanabileceğiniz bazı yöntemler ve verebileceğiniz bilgi tipleri aşağıdadır. Size bilgiyi nasıl kullanabileceğimizi de açıklayacağız.

  • İletişim – Sitedeki “İletişim” bağlantısından bize e-posta gönderirseniz sorularınıza ve yorumlarınıza cevap verebilmek için sizden isminiz ve e-posta adresiniz gibi bilgiler isteriz. İlave bilgiler de verebilirsiniz.
  • Arkadaşına Gönder – Bazı içerikleri arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz. Bunu yapmak için sizden isminizi ve arkadaşınızın e-posta adresini vermenizi isteriz. Bu bilgiyi içeriği arkadaşınıza yollamak için kullanırız.
  • Fatura/Üyelik Bilgileriniz – Sitemizden etkinlik/ürün alabilmeniz için üye olmanızı bekleriz. Bu gibi durumlarda fatura/bilet oluşturabilmek için ve sonraki etkinliklerde bu işlemleri daha hızlı yapabilmeniz, etkinliklerle ilgili pek çok konudan haberdar olabilmeniz için bu gibi verileri saklarız.
  • Ziyaret istatistikleri – Sitemizde yapmış olduğunuz gezinti, inceleme vb. trafiği, sizlere sonraki süreçte daha iyi hizmet sunabilmek, etkinliklerimizi geliştirebilmek adına saklarız.

Internet Protokolü Adresi

Sitemizin bütün ziyaretçilerinin İnternet Protokolü adreslerini toplarız. IP adresinizi sitemizi yönetmemize ve bazı güvenlik politikalarımıza yardımcı olması için kullanırız. IP adresiniz sitemizi ne zaman ziyaret ettiğinizi belirlemek için de kullanılır.

Paylaştığımız Bilgiler

İnternet sitemizin ziyaretçileri hakkındaki kişisel bilgileri burada açıklanan haller haricinde satmayız ya da başka bir suretle açıklamayız. Bu sitenin ziyaretçilerinin sağladığı bilgileri adımıza hizmetler yürütmek için tuttuğumuz hizmet sağlayıcılarla paylaşabiliriz. Bu hizmet sağlayıcıların adımıza hizmetler yürütmek ya da yasal gereksinimlere uymak için gerekli olan haller dışında bu bilgileri kullanmaları ya da açıklamaları yasaktır. Ek olarak, (i) kanunen ya da yasal bir süreç nedeniyle açıklamamız gerekiyorsa, (ii) emniyet görevlilerine ya da diğer devlet yetkililerine (iii) açıklamanın fiziksel hasarı veya mali kaybı önlemek veya şüpheli veya gerçek yasa dışı faaliyete ilişkin bir soruşturmayla ilişkili olarak gerekli veya uygun olduğunu düşündüğümüz zaman hakkınızdaki bilgileri açıklayabiliriz.

Sitemizi  tamamını ya da bir kısmını satmamız ya da devretmemiz halinde hakkınızdaki bilgileri devretme hakkını saklı tutarız. Böyle bir satış ya da devir meydana gelirse, devralanı bu internet sitesinden verdiğiniz kişisel bilgileri bu Gizlilik Koşulları’na uygun bir şekilde kullanmaya teşvik etmek için makul çaba göstereceğiz.

Aktardığımız Bilgiler

Bu sitede topladığımız kişisel bilgileri gurubumuz bünyesinde bulunan diğer sitelerimizle paylaşabiliriz, ama bunu sadece yukarıda açıklanmış amaçlarla yapacağız. Bilgilerinizi diğer sitelerimiz aktardığımız zaman uygulanabilen kanunlar aksini gerektirmediği sürece o bilgiyi burada açıklandığı gibi koruyacağız.

Kişisel Bilgiyi Nasıl Koruruz?

Bu internet sitesinden verdiğiniz kişisel bilgileri yetkisiz açıklanmaya, kullanıma, değiştirmeye ya da tahribata karşı korumak için idari, teknik ve fiziksel tedbirler uyguluyoruz. Bu sitede verdiğiniz kişisel bilgilerin güvenli kalması için azami çaba sarfediyoruz.

Gizlilik Beyanımızın Güncellemeleri

Bu Gizlilik Beyanı çevrimiçi bilgi uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtması için periyodik olarak ve önceden size haber verilmeden güncellenebilir. Gizlilik Beyanımızdaki önemli değişiklikleri size bildirmek için bu internet sitesine bir bildirim yazacak ve en son ne zaman güncellendiğini belirteceğiz.

Bizimle İrtibat Kurma

Eğer bu Gizlilik Beyanı hakkında sorularınız veya yorumlarınız varsa veya siz ya da tercihleriniz hakkındaki bilgileri güncellememizi istiyorsanız lütfen aşağıda listelenen telefon numarasından bizimle irtibat kurun.

Translation Village Müşteri Hizmetleri

Pazartesi-Cuma (08.30-17.30)
+90 554 324 14 49

Son Güncelleme : 01.06.2018

0

Kullanıcı kaydı

Parola sıfırlama