Top

Betonorman Allstars

King Seroman

2003 yılında Nayah Music Club ‘da Dj/Selector olarak başladığı müzik yaşantısına zaman içinde promoter ünvanını ekleyen Seroman setlerinde Reggae, Ska, Dub, Rocksteady gibi Jamaika çıkışlı müziklere yer veriyor. D.I.Y (do it yourself) mottosu ile Türkiyede müzikal alanda eksikliğini duyduğu alt kültüre ait müziklerin nefes alabileceği yapılar olan BetonOrman, Reggaezine.net, SirenFest gibi festival, dergi ve organizasyonlarda aktif rol aldı ve hala tam zamanlı bir müzik aktivisti olarak bu isimler altında çalışmalarını sürdürüyor.

https://www.facebook.com/seroman 

Naranjaman

Setlerinde çoğunlukla oldschool soundlara yer veren Naranjaman, aktif müzik hayatına 2006 yılında, Nayah’ta selekta olarak başladı. 2010 yılında, Nayah Music Club’da ve çeşitli etkinliklerde sound masterlık görevini üstlendi. Beton Orman, Nayah Sound System, Sirenfest, Reggaezine gibi projelerde rol aldı. Çalışmalarına 3 sene ara veren Naranjaman, 2017 yılında Reggae ateşini Gökçeada’da yakmaya başlamıştır.

Donkya

Uluslararası Citta Slow ağının bir üyesi olan Gökçeada’da yetişen ilk yerli Selekta/DJ’lerden olan Donkya, setlerinde rasta etkileşimli tüm ada müziklerine yer vermektedir. Donkya, Gökçeada’da yapılan reggae etkinliklerinin ritmini yükselten genç bir nefer olarak dikkat çekiyor.

Galeri

0

Kullanıcı kaydı

Parola sıfırlama